Kurzy pre deti

Lego tábory s angličtinou pre deti od 6 do 12 rokov

Pripravili sme pre Vaše deti tábor, kde sa deti zabavia, postavia si lego projekty, naučia sa po anglicky a zažijú mnoho ďalších pútavých aktivít. Zabezpečujeme individuálny prístup - max. 12 detí v skupine, pobyt v prírode, rozvoj dieťaťa, stravu, pitný režim, lektorka, pomôcky a odmeny. Bližšie info lektorka PaedDr. Ivona Smiešková, PhD. 0903 153 097.

Prihláška: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPGbBlMAF4dk8q141NevzWpwWGyd1lckenkOVibGBFdiGFTA/viewform?usp=sf_link🌺 krúžok RADOSTNÉ JA - od septembra 2020 🌺 


Prečo? Pretože vieme, že iba keď sa človek pozná, môže robiť to, čo ho skutočne baví, môže rásť a byť v živote šťastný. V rámci tohto "krúžku" sa budeme stretávať v kruhu rodičia s deťmi popoludní 2 x do mesiaca u nás v Radostnej škole. Zodpovieme si otázky Kto som, čo mám rád, čo ma baví, nahliadnu na seba-samého, spoznajú sa, odhalia svoje talenty a silné stránky. Budeme sa venovať aj témam ako je pravdivosť, vďačnosť, priateľstvo, odhodlanie, atď. vďaka ktorým svoje talenty môžem rozvíjať a realizovať. Deti sa učia matematiku, slovenčinu, dejepis, atď. Čiže všetko predmety, ktoré sú "zvonku", sú okolo nás. Neučia sa ale nič o sebe. A to pri ceste Životom chýba. Je možné, že potom robíme prácu, ktorá nás nebaví a iba preto, aby sme zarobili peniaze. Ale predstavte si, aké to je, robiť niečo, čo mi robí radosť a pritom za to aj dostávať plácu? Že sa to nedá? Verte, že áno. Práve vtedy, keď viem, kto som, keď som si vedomý seba samého. A práve to, je cieľom tohto krúžku🦉. Veľmi sa na vás tešíme🤩. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať - Marica Laščeková, 0903/644 457, marica.lascekova@gmail.com


🌺Denný tábor - RADOSTNÉ JA🌺

Milí rodičia, určite viete, že vaše dieťa je jedinečné a radi by ste v ňom túto jedinečnosť podporovali. Pomocou úžasných aktivít budeme s vašim dieťaťom objavovať jeho potenciál. Budeme sa rozprávať o tom, kto je, čo má rád. Ukážeme mu, ako si má dôverovať a ako byť sám sebou. Ako v radosti prežívať svoj život. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať - Marica Laščeková, 0903/644 457, marica.lascekova@gmail.com.

V prípade záujmu, prosím, vyplňte nasledovnú prihlášku. Počet miest je obmedzený. Maximálny počet detí v skupine je 10.

https://docs.google.com/forms/d/1MHfe8TbQ0YLCwJ2JPMWxnexmFBWvbRcuEuw7ZAPaBiM/edit 

Kurzy pre deti v oblasti IT. Základy práce s počítačom, základy programovania a programovanie robotov a iných hračiek :), základy tvorby webových stránok v editore. Pre starších žiakov základy programovania v Pythone.

Zábavná informatika

> pre predškolákov, prvákov, druhákov     (deti vo veku 5, 6, 7)

> základy práce s PC, programovanie včielky Bee Bot

Zábavné programovanie

> pre tretiakov, štvrtákov, piatakov         (deti vo veku 8, 9, 10)

> programovanie pre deti (Lego WeDo , CODE, Scratch)

Základy programovania

v Pythone

> pre šiestakov, siedmakov, ôsmakov, deviatakov (žiaci vo veku 11, 12, 13, 14)

> základy programovacieho jazyka Python, programovanie vlastnej hry

Počítačové kurzy pod vedením - kvalifikovaný pedagóg PaedDr. Ivona Smiešková, PhD., 0903 153 097,                              garantované odborníkom v oblasti IT - Mgr. Milan Smieško.